Osobná doprava

Osobná doprava

BMW 7 osobná dopravaPrvotriedne služby v oblasti prepravy osôb za bezkonkurenčné ceny. Naši šoféri bezpečne vyzdvihnú na letiskách Vašich známych i neznámych klientov či priateľov bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať, zistíme aktuálne prílety, v prípade meškaní či skorších príletov prispôsobíme prepravu aktuálnej situácii. Všetky vozidlá sú bez označení o príslušnosti k prepravnej spoločnosti.

Vozidlá sú pristavované k odvozom v bezchybnom technickom stave, sú pravidelne kontrolované v značkových servisoch, v zimnom období jazdíme samozrejme na zimných preumatikách. Každé vozidlo je pri preprave čisté aj v zimnom období, pristavené k preprave s časovým predstihom 5 - 10 minút pre bezpečné a pokojné nastúpenie a naloženie batožiny.

Jedným z prvoradých cieľov pri preprave je bezpečnosť. Naše autá získali v crash-testoch europskej agentury EURO-NCAP najvyššie hodnotenie - 5 hviezdičiek. Pre bezpečnosť Vašich detí Vám bezplatne na požiadanie poskytneme bezpečnostné sedačky renomovaných výrobcov Chicco a Storchenmuhle. V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte telefonicky či e-mailom, obratom Vám pripravíme presnú kalkuláciu podľa Vašich požiadaviek. Pre firemných zákazníkov ponúkame možnosť platby na faktúru.

 

Služby v oblasti prepravy osôb

  1. Preprava osôb po Slovensku
  2. Preprava osôb po Európe
  3. Doprava osôb na letisko
  4. Doprava osôb z letiska
  5. Prenájom limuzíny so šoférom
  6. Firemné akcie
  7. Služobné cesty
  8. Delegácie
 
Ako je na tom doprava vo Vašej firme?
 

Autobazár na Incar.sk

Čerstvá ponuka ojazdených nákladných automobilov, súčiastok a náhradných dielov.

Vstúpte: Bazár nákladných vozidiel